دکتر مهدی یامینی dr yamini | لاغری بدون جراحی بدون درد و خونریزی
لاغری بدون جراحی بدون درد و خونریزی

لاغری بدون جراحی بدون درد و خونریزی

 

لاغری بدون جراحی بدون درد و خونریزی

یکی از معضلات بسیاری از مردم کشورمان، چاقی می باشد. قطعا به هر کجای دنیا که سفر داشته باشید، افرادی را مشاهده خواهید کرد که به دنبال لاغری خود هستند. چنین افرادی معمولا روش های مختلفی را برای لاغر شدن امتحان می کنند. معمولا اکثریت آن ها با شکست مواجه می شوند و این مسئله باعث می شود تا چنین افرادی از روش های دیگر امتحان کنند. امروزه با پیشرفت علم در سراسر جهان، دیگر مشکلی از بابت لاغر شدن افراد وجود ندارد. در حال حاضر تمامی انسان ها از جمله افرادی که به وسیله ورزش نیز لاغر نشده اند، می توانند از روش های درمانی فوق العاده برای این مسئله استفاده نمایند.

 

در سال های اخیر مراکز و موسسات بسیار زیادی تاسیس شده اند که توانسته اند شرایط ویژه ای را برای لاغری بدون جراحی شما فراهم سازند. شما می توانید با ایجاد ارتباط با افراد متخصص در این زمینه، مانند دکتر مهدی یامینی، اطلاعات زیادی را در این رابطه به دست آورید. اما قبل از هر چیزی نیاز است تا اطلاعاتی را در رابطه با روش های لاغری بدون جراحی به دست آورید. این مسئله باعث می شود تا لاغری بدون درد و لاغری بدون خونریزی را تجربه نمایید.

 

دستگاه های مولد امواج صوتی 
در گذشته از دستگاه مولد امواج صوتی به منظور درمان آسیب های مفصلی و ماهیچه ای استفاده می شد. اما امروزه شرایط بدین شکل نبوده و از دستگاه های امواج صوتی برای درمان چاقی نیز استفاده می شود. در این روش امواج هایی با شدت بسیار بالا اطراف ناحیه عاری از چربی را گرم کرده و در اطراف آن حباب هایی را به وجود می آورند. حباب های ساخته شده در میان سلول های چربی قرار گرفته و به تدریج بزرگ تر می شوند، سپس این حباب ها انفجاری را به وجود می آورند. در اثر این انفجار امواجی به سمت سلول های چربی خواهد رفت که سبب شکسته شدن غشای سلول های چربی می شود. در نتیجه چربی های موردنظر به سیستم گوارش رفته و از آن طریق دفع خواهند شد.


کاویتاسیون در میان انواع روش لاغری بدون جراحی
کاویتاسیون یا اولتراسوند نیز در میان انواع روش لاغری بدون جراحی به چشم خورده که در سال های اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است. کاویتاسیون به عنوان یک روش غیرتهاجمی به شمار رفته که در این روش امواج خاصی به لایه های مختلفی پوست شما وارد خواهد شد. در اثر لرزش مخرب به وسیله امواج موردنظر، توده های مختلف چربی از بدن شما دفع خواهند شد.


کرایولیپولیز در میان انواع روش لاغری بدون درد و خونریزی
کرایولیپولیز به عنوان یک روش لاغری بدون جراحی شناخته می شود که در آن از سرمای بسیار شدید برای لاغری استفاده می شود. در ابتدا قسمت های دارای چربی به وسیله مداد علامت گذاری می شوند و سپس به وسیله دستگاه های مخصوص سرما به آن قسمت وارد می شود. این مسئله سبب انجماد چربی های شما شده و به مرور زمان باعث می شود تا چربی های موردنظر از بین برود. توجه داشته باشید که در این روش هیچ گونه آسیبی به بافت های بدن انسان وارد نمی شود.

 

 

اولتراسوند برای لاغری انسان

 

جمع بندی
در سال های اخیر متخصصین بسیار زیادی در این عرصه اقدام به شروع فعالیت خود کرده اند. در این بین دکتر مهدی یامینی با انجام لاغری بدون جراحی و مشاوره در این زمینه، به عنوان یکی از اولویت های مردم به شمار رفته است. دکتر مهدی یامینی با داشتن مدرک فوق تخصص گوارش، کبد، مجاری صفرایی می تواند شما در زمینه های ذکر شده کمک کند. شما می توانید جهت مراجعه به پزشک موردنظر با پشتیبانی ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را در این رابطه کسب نمایید.

 

نظرات

در حال حاضر نظری ثبت نگردیده

دیدگاهتان را بنویسید