دکتر مهدی یامینی dr yamini | درمان چاقی مفرط با درمان های آندوسکوپیک
درمان چاقی مفرط با درمان های آندوسکوپیک

درمان چاقی مفرط با درمان های آندوسکوپیک

درمان چاقی مفرط با درمان های آندوسکوپیک

 

چاقی به عنوان یکی از بیماری های ناپسند شناخته شده که در طول سال می تواند انسان های مختلفی را مبتلا کند. امروزه بیش از 30 درصد مردم جهان مبتلا به چاقی مفرط هستند که این مسئله تاثیر مستقیمی را در زندگی آن ها داشته است. بسیاری از افراد پس از ابتلا به چاقی مفرط دچار بیماری ها و مشکلات دیگری نیز شده اند. بنابراین می توان دریافت که عدم درمان چاقی مفرط، می تواند در آینده انسان نقش مستقیمی را داشته باشد و سبب خارج کردن زندگی وی از چرخه اصلی خود شود. در حال حاضر درمان های بسیار زیادی برای چاقی مطرح شده که برخی از این درمان ها به عنوان گزینه های مطلوبی شناخته شده اند.

 

در سال های اخیر مراکز پزشکی بسیار زیادی در نقاط مختلف کشورمان تاسیس شده اند که به ارائه درمان های آندوسکوپیک می پردازند. این مراکز قصد دارند تا با بهره گیری از بهترین امکانات روز دنیا، نقش مهمی را در کاهش ابتلا به چاقی داشته باشند. پزشکان بسیار زیادی در این حوزه فعال هستند که یکی از برجسته ترین آن ها دکتر مهدی یامینی می باشد. اما قبل از هر چیزی نیاز است تا هر فرد با درمان های آندوسکوپیک برای درمان چاقی مفرط آشنا شود. این آشنایی سبب افزایش کیفیت درمان شما خواهد شد.

 

درمان های آندوسکوپیک برای کاهش وزن

به طور کلی روش های مختلفی وجود دارند که به وسیله آن ها می توان چاقی بدن انسان را کنترل کرد و به وزن ایده آلی دست پیدا کرد. یکی از این روش ها، روش ESG می باشد. این روش در واقع جایگزین روش اسلیو معده می باشد. نیاز است که بدانید این روش در مقایسه با اسلیو معده به عنوان روشی با تهاجم بسیار کم شناخته می شود. امروزه استفاده از ESG رواج گسترده تری دارد. در روش ESG از ابزار آندوسکوپ استفاده می شود. همان طور که می دانید این ابزار شامل یک لوله باریک و انعطاف پذیر بوده که بر روی سر آن ابزارآلات انجام بخیه وجود دارد. به وسیله ابزار آندوسکوپ، حجم معده بدن انسان تا میزان بسیار زیادی کاهش می یابد و میل انسان به گرسنگی نیز کاهش می یابد. در نتیجه این اقدامات درمانی، لاغری در بدن انسان صورت خواهد گرفت.

 

آیا این نوع از درمان ها اثربخش هستند؟

یکی از سوالات پرتکرار مردم کشورمان این مسئله بوده که آیا درمان های آندوسکوپیک نتیجه بخش هستند؟ در رابطه با این سوال باید بگوییم که در سال های اخیر اکثریت مردم کشورمان به وسیله این نوع از درمان ها موفق به درمان چاقی مفرط شده اند. در نتیجه می توان دریافت که انسان ها نیز می توانند به راحتی از این روش برای جلوگیری از چاقی مفرط استفاده نمایند. توجه داشته باشید که انجام این نوع از اقدامات درمانی باید تحت نظر پزشک متخصص و باتجربه انجام شود.

 

 

روش های لاغری با آندوسکوپی

 

 

جمع بندی

در سال های اخیر متخصصان بسیار زیادی در حوزه کاهش وزن انسان ها فعالیت داشته اند که یکی از بهترین آن ها دکتر مهدی یامینی می باشد. دکتر مهدی یامینی با داشتن سال ها تجربه در زمینه های مربوط به لاغری، به ارائه بهترین روش ها برای درمان چاقی مفرط می پردازد. دکتر یامینی با داشتن مدرک فوق تخصص گوارش، کبد، مجاری صفرایی شرایط لازم را برای ارائه بهترین خدمات در رابطه با قسمت های مربوطه در اختیار دارد. شما می توانید برای رزرو نوبت خود تنها به وب سایت مجموعه ما مراجعه کرده و به راحتی به رزرو نوبت خود در زمان مشخص شده بپردازید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی ما در تلاش است تا با ارائه اطلاعات لازم به صورت 24 ساعته، کمک کننده شما برای انجام این فرآیند باشد.

نظرات

در حال حاضر نظری ثبت نگردیده

دیدگاهتان را بنویسید